Badania psychologiczne w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii

Zakres wykonywania badań psychologicznych jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi kierowców:

  • pojazdów osobowych
  • samochodów dostawczych i ciężarowych
  • maszyn budowlanych
  • tramwajów i autobusów komunikacji miejskiej
  • innych pojazdów transportowych.

Badania psychologiczne, które nasze Dolnośląskie Centrum Psychoterapii wykonuje we Wrocławiu, są obowiązkowe nie tylko dla osób ubiegających się o uprawnienia w transporcie, ale także starających się o ich odzyskanie w przypadku utraty prawa jazdy z różnych powodów.

Zespół doświadczonych lekarzy, na podstawie przeprowadzonych badań psychologicznych, wydaje pozwolenia na uzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami oraz w niektórych przypadkach utrzymuje możliwość kontynuowania swojego zawodu w przypadku konieczności przedłużenia ważności uprawnień.

Badania psychologiczne dotyczą również wielu służb miejskich, w tym pracowników Policji oraz kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii z Wrocławia nie tylko zatrudnia najlepszych lekarzy i posiada wymagane prawem uprawnienia do wykonywania badań psychologicznych, ale także korzysta z najlepszych narzędzi do poprawnego wykonywania testów.

Zgłoszenie

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę:
+48 71 332 36 70 lub +48 71 361 60 35


Jeśli nie możesz do nas zadzwonić, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu lub adres email w ciągu 2h*


* w godzinach naszej pracy 8:00 - 21:00

Wszystkie pola są obowiązkowe.