Badania kierowców w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii

Wykonywane przez nas badania lekarskie na prawo jazdy przeznaczone są dla wszystkich ubiegających się o uzyskanie uprawnień w zakresie prawa jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D i D+E, uprawnień do kierowania tramwajem, oraz dla kierowców ubiegających się o przywrócenie uprawnień, wobec których została wydana decyzja o ich cofnięciu.

 

Na badania psychologiczne mogą zgłaszać się osoby, którym upływa termin ważności badań lekarskich na prawo jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D i D+E aby je przedłużyć.

 

Oferta badań dedykowana jest dla kierujących motorowerem, pojazdem silnikowym lub tramwajem, jeżeli brał udział w wypadku drogowym, w którego następstwie inna osoba doznała obrażeń lub poniosła śmierć; jeżeli kierował w stanie nietrzeźwości; lub przekroczyli liczbę 24 punktów otrzymanych za naruszenie przepisów ruchu drogowego, bądź w okresie próbnym popełnił co najmniej dwa wykroczenia w ruchu drogowym przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

 

Badania obejmują każdą osobę posiadającą prawo jazdy lub pozwolenie na kierowanie tramwajem, co do której, w wyniku badania lekarskiego stwierdzono możliwość istnienia poważnych przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem. Badaniom psychologicznych, które wykonujemy we Wrocławiu w przystępnej cenie, podlegają osoby ubiegające się o wydanie zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub przewożącym wartości pieniężne oraz ci, którzy ubiegają się o przedłużenie terminu ważności tych dokumentów.

 

Oferta badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu obejmuje również kandydatów na instruktorów oraz instruktorów prawa jazdy a także kandydatów na egzaminatorów oraz egzaminatorów. Gwarantujemy przystępne ceny badań psychologicznych we Wrocławiu i profesjonalne podejście.

Zgłoszenie

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę:
+48 71 332 36 70 lub +48 71 361 60 35


Jeśli nie możesz do nas zadzwonić, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą na podany numer telefonu lub adres email w ciągu 2h*


* w godzinach naszej pracy 8:00 - 21:00

Wszystkie pola są obowiązkowe.